top of page

BİREYSEL SEANSLAR

İnsan önce BEN dediğinde, önce kendini anladığında ve kendi sistemini çözdüğünde  öyle mucize sonuçlar ortaya koyabiliyor ki..

Bu öyle başkasını anlamayan, başkasını bu enerjinin içine sokmayan dar ve tutucu bir yaklaşım değil, tam tersine hazır olanları da o enerji alanına davet ettiği ve değerini yaşamak için mucize insanlarla dansettiği ve hatta çoğu zaman ''İYİ ettiği'' muazzam bir alan. 

Çünkü kendimiz iyi olmadan başkasına iyi gelemeyiz.. çünkü kendimiz iyi olmadan çekim alanımızda iyi ve kaliteli ilişkiler yaşayamayız.

 

Birlikte yaptığımız şey Uygulaması kolay ve zevkli egzersizlerle sizi sınırlayan düşünce, inanç sistemi ve ego kodlarınızı keşfetmeye başlamak ve bir bilgisayar programını değiştirmek gibi çeşitli tekniklerle çalışmak oluyor... 

Çünkü beynimiz adeta bir bilgisayar gibi çalışır, zihnimiz ve egomuz da olumsuz mu diye ayırt etmeden otomatik olarak o programları okur.

 

Programı değiştirdiğimizdeyse İSTEKLERİN  ''Benim için emirdir!'' diyen evrenin frekansıyla yeniden UYUMLU  hale geçeriz.

 

Genel olarak ortak konu başlıklarını şöyle sıralayabilirim.

Kariyer,

Bolluk-Bereket,

ilişkiler-Romantik ilişki,

Sağlık,

Değer yaratımı,

Sipiritüel Konular; Bilinç boyutumuz.

Seanslarımız sizin ve benim ortak uygun olduğumuz gün ve saatte gerçekleşiyor.

Randevu almak için iletişime geçebiliriz.

bottom of page