top of page

Esra Tekneci Hakkında

Çocukluğumdan beri  çok net bildiğim  bir şey var '' eğer gerçekten inanırsak  her şey mümkün. ’’

 

 Lise yıllarımda  Grafik Tasarımı okurken  sonrasında devam etmek istediğim Güzel Sanatlar Eğitimimi ve ressam olma hayalimi,  o sıralar evimizdeki para ihtiyacı sebebiyle  bırakıp, hem para kazanmak hem de dünyayı gezebilmek için bir diğer hayalim olan havayolu hostesliğini yapmaya başladım. 

20 yıl boyunca devam ettiğim uçuş hayatına,  2020 yılı mart ayında yine bir diğer kalbimi çarptıran işi Yaşam koçluğunu yapmak için veda ettim. 

 

Kariyer alanında hayallerim daha bilinçli ve tutarlı gerçekleşirken, hayatımda herzaman eksikliğini hissettiğim ve bir türlü neden beceremediğimi anlamadığım kafama takılan en önemli şey romantik ilişkilerimdi.

 

Halbuki hayatımı birlikte geçireceğim bir partnerle birlikte olmak çok istiyordum.

 

Ta ki ... dünyayı gezerken kendi kendime gözlemlediğim bazı şeyler sonucu uyanışa geçene kadar...

Gözlemlerim sonucunda bazı kişilerin çok mutlu olduklarına, bazılarınınsa mutsuz ve sorunlu ilişkilerine şahit oluyordum.

 

Yine bazı kişiler bolluk içinde bir hayat yaşıyorken, bazıları çok fakirlik içindelerdi.

Peki ama neden böyle ? Diye başlayan sorgulama ve uyanışım şimdilerde deneyimlediğim  her şeyin cevaplarını bulmamla başlamış oldu...

 

Ve tabi ki değişimi yarattığım ilk alan ROMANTİK İLİŞKİM oldu.

 

Her geçen yıl  birbirimize daha da büyük aşk  ve tutkuyla bağlı olduğumuz  harika keyifli bir ilişkimiz var.

Keyifli bir ilişki yaşamak isteyen herkese alan tutmak için buradayım! 

Büyük bir zevkle yaptığım yaşam koçluğunun yanı sıra ertelediğim ressam olma hayalimi de gerçekleştiriyorum. 

Bunun yanı sıra daha önceden sormuş olsanız aklıma gelirdi ve deneyimlemek çok isterim fakat gerçekleşmesi mümkün değil diyeceğim oyunculuğu da deneyimlemiş oldum.

YAŞAM KOÇLUĞU YOLCULUĞUM NASIL BAŞLADI?

 

 Hocalarım Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut'la , daha önceden onlarla çalışıp muazzam şeyler yaratmış biri olarak 2016 yılında ilk defa koçluk sertifika eğitimi  verdikleri sırada eğitimlerine katılan ve mezun olan kişilerden biri oldum. 

 

İçimden bir ses, biz ona öz veya içsel rehber diyoruz :)  bende daha fazlası olduğunu fısıldayıp duruyordu, o ses benim önce onlarla buluşmamı sağladı, sonra da sizlerle buluşup birlikte mucize hikayeler yaratmaya devam ediyoruz. 

İyi ki varsınız!

Sonsuz, sınırsız teşekkür ve sevgilerimle!

❤️

IMG_9061_edited_edited.png
bottom of page