top of page

 İLİŞKİ SEANSLARI

Bir ilişki yaşamak çok keyiflidir fakat bunun yanı sıra, dönüşüm yaşatan, uyandıran ve de  iyileştiren muazzam bir yapıdır.

Bunun için yeni bakış açısına, yeni anlaşmalara ve yeni bir enerji döngüsüne ihtiyacımız vardır.

Her ne kadar bu bilgi kitabi bir bilgi olarak gözükse de, ben bu bilgileri  seanslarımızda kendi ilişki yolculuğumdan deneyimleyip, süzgeçten geçirerek ve damıtarak sizlere kolaylaştırıcı şekliyle anlatıyorum.

Uzun yıllar boyunca, daha da güzelleşen ve de daha da mutlu olduğum, keyif dolu, harika bir ilişkim var.

Belki bu cümleyi daha önce duymuştun..Evrende hiçbir şey tesadüf eseri olmaz. Ben de ilişkimdeki bu harika deneyimlere tesadüfen ulaşmadım. Tamamen bilinçli bir yolculuk oldu.

 

 Enerjimizle yaptığımız seçimler sonucunda ilişkilerimizde ya yeni bir döngü yaratırız, ya da eski döngüyü farkında olmadan tekrar ederiz.

 

Birlikte yaptığımız çalışmaların amacı da buna dayanıyor. Sizin huzurlu, aşk dolu, keyif dolu bir ilişki yaşamanızı sağlayacak farkındalıklar yaratmanızı sağlıyoruz.

Çünkü eğer uzun süredir mutlu bir ilişki istiyor ve bu istekle buluşamıyorsanız, egonuz sizi bir şekilde alıştığınız bilinç seviyesinde tutmaya devam ettiği için oluyor...

İnsanların çoğu benimle çalışmaya başladıktan sonra farkında olmadan yıllardır bekleyen halde kaldıklarını söylüyorlar.

Bu uyanışın ardından hem ilişki hem de bireyselyolculukları bambaşka bir boyuta taşınıyor. Çünkü hepimiz enerjisel seviyede biliyoruz ki, olduğumuz kadar değil çok daha fazlasıyız ve ilişkilerimiz de  bizim seçim yapmamızı ve farketmemizi bekleyen potansiyel olarak çok daha fazlasını taşır.

İster yeni bir ilişki isteyin, ister varolan ilişkiniz için çalışmak isteyin hiç farketmez, her iki alanda da çalışıyoruz.

 Çünkü yaratım ilişki alanında da çok ama çok keyifli bir yolculuk. 

Ve bence aşk bu dünyada deneyimleyebileceğimiz en zevkli duygulardan bir tanesidir.

Minimum 1 aylık 4 seans çalışma yapmaktayız. 

bottom of page